Wykonujemy skuteczne uszczelnianie przejść instalacyjnych. Jest to bardzo ważna usługa, z której wbrew pozorom korzysta wielu klientów. Istotne jest zadbanie o prawidłowy stan przejść zarówno rurowych, jak i instalacyjnych. Zwróć uwagę na przejścia elektryczne, wodne oraz gazowe – wszystkie z nich powinny być trwałe i w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wnikaniem wody gruntowej. Stanowią one bowiem miejsca wyjątkowo narażone na przecieki. Niestety to właśnie przez nie woda bardzo często dostaje się do obiektu, w związku z czym warto zadbać o właściwy stan.

Jakie uszczelnienia przejść instalacyjnych wykonujemy?

Jesteśmy w stanie wykonać skuteczne uszczelnienia zewnętrzne oraz wewnętrzne przejść instalacyjnych. Realizujemy tę usługę, nawet gdy występuje silny napór wody. W trakcie pracy wykorzystujemy profesjonalne, nowoczesne, aktywne materiały izolacyjne. Działają one na zasadzie pęcznienia – dochodzi do tego w momencie kontaktu z wilgocią. Tym samym niemożliwe staje się, przedostanie wilgoci do budynku. Proponujemy profesjonalne uszczelnianie przejść w ścianach.

Realizowane przez nas usługi wyróżniają się skutecznością, niezawodnością i sprawnością. Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością, ponieważ zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Jeśli masz problem związany z przejściem instalacyjnym, zachęcamy do kontaktu. Chętnie się z nim zapoznamy i podpowiemy właściwe rozwiązania. Następnie możemy wykonać usługę, zgodnie z potrzebą i preferencjami klienta. Uszczelnień przejść instalacyjnych nie powinno się wykonywać samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie ma się w tym zakresie żadnego doświadczenia. Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług realizowanych przez profesjonalistów. Nasz zespół składa się z fachowców, którzy mogą się pochwalić zarówno doświadczeniem, jak i odpowiednią wiedzą.