Wykonujemy odwierty w betonie, ale nie tylko. Możemy zrealizować tę usługę również w przypadku żelbetu, kamienia czy cegły i innych materiałów budowlanych. Otwory powstają na głębokość zgodną z preferencjami klientów. Podczas pracy wykorzystujemy wysokiej jakości urządzenia, dzięki czemu przewierty w betonie wykonywane są precyzyjnie i sprawnie. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością.

Zastosowanie profesjonalnych sprzętów powoduje, że podczas przewiertów w betonie nie powstaje duży hałas i pył. Te niedogodności są zminimalizowane do minimum, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. Cicha i sprawna praca jest możliwa głównie dzięki zastosowaniu odpowiedniej metody.

Nowoczesna metoda wiercenia otworów w betonie

Nowoczesna technika diamentowa pozwala na sprawne i precyzyjne wiercenie otworów w betonie. Sprawdza się ona przy instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy elektrycznych. Polega na zastosowaniu wiertnic, produkowanych po części z diamentu, stąd nazwa tej techniki. Diament znany jest jako bardzo twardy materiał, w związku z czym praca z nim jest łatwa i dokładna. Powstawanie odwiertów w betonie przy pomocy metody diamentowej ma wiele zalet. Technika zapewnia dużą wydajność, niski poziom hałasu oraz brak zapylenia. Do wiercenia dochodzi na mokro, co sprawia, że w pobliżu nie powstaje bałagan, co ma miejsce w przypadku innych technik. Ponadto ta metoda umożliwia wykonywanie równych i gładkich krawędzi otworów. Są one precyzyjne, całkowicie zgodnie z życzeniem klienta. Technika diamentowa pozwala na wiercenie pod różnymi kątami.