dustra
dustra

Firma BETONTECH specjalizuje się w hydroizolacjach, zabezpieczeniach, naprawach oraz obróbce konstrukcji budowlanych, ponadto wykonujemy posadzki epoksydowe i skutecznie uszczelniamy przejścia instalacyjne.

  • Podejmujemy się prostych i zaawansowanych zleceń
  • Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Doświadczenie zdobyliśmy wykonując projekty na rynku Europejskim

Wieloletnie doświadczenie w hydroizolacji i naprawach betonu

Nasze doświadczenie zdobyliśmy współpracując z firmą Totech, która jest liderem hydroizolacji oraz napraw konstrukcji budowlanych w Holandii i działa zgodnie z certyfikatem KOMO BRL 3201. Wspólnie z tą firmą wykonaliśmy projekty w wielu krajach Europy m.in. uszczelnienia przejść na kable w budynkach elektrowni Enexis, renowacja żelbetonowego podbicia dachowego budynku sądu najwyższego w Maastricht, montaż hydroizolacji na rurociąg dla Zeeland Refinery, osuszenie i uszczelnianie piwnic ośrodka badawczego Philips na terenie High Tech Camp w Eindhoven, odbudowa mostu przykanałowego w Haps, montaż hydroizolacji na gazociągu Balticpipe w Danii oraz setki uszczelnionych piwnic i garaży podziemnych.

Po latach pracy za granicą zdecydowaliśmy wykonywać te usługi na terenie Polski. Zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pracować na najwyższym poziomie w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Mimo to, cały czas poszerzamy swoje kompetencje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.